Stejně jako jednotlivé výrobní a obchodní subjekty mezinárodního koncernu UZIN UTZ AG našly svoje organizační propojení v uskupení UZIN UTZ GROUP, tak i jednotlivé obchodní značky našly společného jmenovatele v kompetenční značce UFLOOR Systems. Tato značka v současné době systémově zastřešuje obchodní značky: UZIN (podlahová stavební chemie, technologie switchTec®), CODEX (systémy pro obklady a dlažby), PALLMANN (parketové laky a oleje), WOLFF (nářadí a stroje pro podlaháře a parketáře), QESHFLOOR (lité podlahy a nátěry betonových podlah) a RZ (čistící a ošetřovací prostředky na podlahy).

Ucelenou systémovou nabídku sortimentu značkových produktů pro podlaháře a parketáře pod jednou střechou doplňuje v České republice největší specializovaný výrobce parketových brusek na světě LÄGLER.

Nedílnou součástí aktivit UZIN s.r.o. je technické poradenství v terénu a pořádání různých odborných školení a seminářů jak u nás doma, tak i v zahraničí. Klíčovou roli v distribuci hrají naši velkoobchodní partneři a při aplikaci odborné realizační stavební firmy a mistři podlahářského a parketářského řemesla. Vám všem, stejně jako Vám, kteří jste se případně poprvé rozhodli vyzkoušet některou z námi nabízených značek, patří náš dík za dlouholetou, nebo právě se rodící partnerskou spolupráci.

UZIN nabízí STABILITU NA KAŽDÉM KROKU!

Katalog výrobků
Katalog výrobků - pdf soubor