Vlastnosti:
  • Pevná a odolná podlahovina pro domácí a polokomerční použití
  • Autentická vyobrazení inspirovaná přírodními materiály
  • Teplý a tichý došlap
  • Povrch tvrzený vrstvou TopClean PUR pro snadné čištění

Řešení v luxusních vinylových dílcích představuje dokonalou zkušenost s designem v bytech a ve veřejných prostorech s mírnou zátěží. Nová kolekce I.D. Essential 30 firmy Tarkett, je kompaktní heterogenní vinylová podlahovina ve čtvercích a lamelách, která patří do kategorie luxusních vinylových dílců.

Vytvoření správného dojmu. z podlahy TARKETT I.D. ESSENTIAL 30 je tak jednoduché.

U této klasické kolekce lze perfektně použít Vaši osobnost a kreativní schopnosti pro změnu Vašeho běžného bydlení v opravdovou zónu komfortu. I.D. Essential 30 je rovněž ideální pro použití v lehkém provozu v obchodech, hotelech nebo domovech pro seniory, kde potřebujete podlahu, která hraje aktivní ale přitom decentní roli.

Kolekce I.D. Essential Wood nabízí autentickou a osobitou úpravu lamel, od světlé a decentní po teplou a exotickou. Kolekce I.D. Essential Mineral bere dech svou nabídkou čtverců, které ve všech detailech vystihují přírodní krásu kamene.

Díky svému pevnému ochrannému povrchu z polyuretanu (TopClean), který usnadňuje čištění a péči o podlahu, vypadá I.D. Essential 30 velmi dobře i po delší době. Takže si můžete být jisti, že Vaše podlaha vypadá stejně dobře i po letech používání.

Katalog nové kolekce 2016-2017 ID ESSENTIAL 30
Návod k instalaci
Návod na údržbu