Kdo jsme

Jsme PROFISTEP a rozumíme podlahám.

Malá firma s velkou – XXL halou plnou podlah a příslušenství.

Na trhu jsme již více než 15 let a od počátku je naší hlavní činností velkoobchodní prodej a servis pro stálé zákazníky, mezi které patří především podlaháři, stavební firmy a další řemeslníci ve stavebnictví. Obsluhujeme a dodáváme podlahy včetně příslušenství do hotelů, škol, školek, úřadů, kanceláří, ale i do průmyslových či zdravotnických zařízení. Spolupracujeme s designéry a architekty, kteří projektují a ladí naše podlahy s dalším vybavením v interiérech.

Pro naše maloobchodní zákazníky připravujeme pravidelné prodejní výhodné akce a krom širokého výběru se vyznačujeme hlavně profesionálním poradenstvím při výběru podlah, stavební chemie, čistících i údržbových přípravků a dalších doplňků k Vaší vysněné podlaze.

Prodáváme podlahy, kterým sami věříme a které máme odzkoušené naší vlastní “dceřinou” podlahářskou firmou, jenž ročně položí desítky tisíc metrů čtverečních různých druhů a značek.

PROFISTEP – rozumíme podlahám, přijďte se přesvědčit i Vy.

Prodáváme materiály výrobců

Naše prodejna

Praktickou ukázku nic nenahradí. Vydejte se do naší prodejny a seznamte se s jednotlivými materiály naživo. Kombinujte, plánujte, zkoušejte, raďte se s našimi vyškolenými profesionály, nebo si vezměte vzorek domů. Kde nás najdete?

PROFISTEP s.r.o.
Počernická 120, 360 01 Karlovy Vary

E-mail: profistep@profistep.cz

Telefon: +420 702 162 205

Odebírat Newsletter

Nestíháte sledovat všechny novinky z oblasti podlah? Nevadí. Zaregistrujte se k odběru newsletteru a nic Vám už neuteče